Aktuálna edícia v predaji: Veľká noc

Baf Box v týždenníku Život

Náš Baf Box sa ocitol v týždenníku Život počas celého mesiaca August.

V prvom rade, by sme chceli poďakovať redakcii Život, za túto perfektnú príležitosť a zato, že nás oslovili. Taktiež každému, kto je súčasťou Baf Boxu a v neposlednej rade zákazníkom, pretože bez Vás by sme to nedokázali 🙂

Náš startup za necelé 3 roky rozvrtel už tisícky chvostíkov, každý deň sa snažíme posúvať a vkladať do našich jedinečných boxov kus nášho srdca, lásky ale aj vytrvalosti a vždy vymýšľať niečo nové. Vďaka Vám a vďaka každému, kto na tomto projekte participuje sme neostali nepovšimnutí a začiatkom Júna sme uzavreli spoluprácu s News and holding media, kde patrí mnoho významných tlačovín, vrátane týždenníka Život.

Spolupráca začala naplno od Augusta, kde spomenutý týždenník usporiadal súťaž a zároveň výzvu, pre milovníkov domácich miláčikov. Ak ste im počas prvého Augustového týždňa zaslali vtipnú fotku Vášho domáceho miláčika, automaticky ste sa zaradili do súťaže o skvelé výhry, ako napríklad 20x Baf Box podľa vlastného výberu ale aj 20 krát 20€ poukážku na nákup v internetovom obchode Kivopetfood.sk . Taktiež na nás Život nezabudol a napísali o nás zopár pekných viet, ktoré ste si mohli prečítať v jednom z vydaní počas Augusta.

Chceli by sme sa ešte raz poďakovať zákazníkom, za ich dôveru a spomenúť aj náš nový box, ktorý bude dostupný už od budúceho týždňa, blíži sa jeseň a s ňou aj prekvapenie, ktoré sme nestihli v lete.

Nižšie si môžete pozrieť dva úryvky z Augustového Života.