Aktuálna edícia v predaji: Veľká noc

Najčastejšie otázky

Náš tematický BOX je niečo, čo vzbudzuje u ľudí zvedavosť, neskôr napätie pri rozbaľovaní a nakoniec to najdôležitejšie! Rozvrtené chvostíky a lásku v očiach našich miláčikov. S BAF BOXOM, môžete objavovať nové pamlsky, tematické hračky, doplnky pre psíkov, ale aj pre majiteľov a v neposlednom rade, urobiť svojmu psíkovi zásoby na celý mesiac! Hlavnou myšlienkou nášho projektu, bolo priniesť box plný zábavy s nezvyčajným obsahom a zaistiť tak, aby bol každý mesiac iný. Tento projekt sme labkáčom priniesli v roku 2018, náš BAF BOX rozvrtel niekoľko tisíc chvostíkov na Slovensku ale aj v Českej republike. Aktuálne sme pripravili tematické boxíky v rôznych témach, ktoré sa menia každý mesiac.

Jednoducho! Náš tím vyberá každý mesiac pre Vášho psíka, tie najkvalitnejšie a jedinečné produkty. Dbáme tak na ich originalitu a zloženie. BAF BOX balíme do jedinečných ECO boxov s dôrazom na osobitný prístup ku každému jednému zákazníkovi a preto, je pre nás dôležité aj meno Vášho psíka! Každá téma, je pripravená väčšinou dva mesiaca vopred, aby sme tak stihli pripraviť všetko potrebné pre obsah ale aj vizualizáciu boxu 🙂

Obsah BAF BOXU nikdy dopredu neprezrádzame, tajomstvo BAF BOXU spočíva v prekvapení a radosti Vášho psíka. Už od samého začiatku je pre nás prioritou uspokojiť našich bafošov, preto sa nemusíte obávať obsahu, všetky výrobky prejdu testom našich štvornohých kolegov. Samozrejme obsah boxu je prispôsobený veľkosti Vášho psíka, obsah baf boxu taktiež presahuje cenu osobitne zakúpených produktov, do boxu vkladáme tie najkvalitnejšie produkty. Už 3 roky sa staráme o plné brušká psíkov a za ten čas, sme dokázali zistiť, čo je pre naše spriaznené duše najlepšie 🙂

Alergie nám problém nerobia! Ak nám v objednávke uvediete alergiu, poradíme si “ľavou – zadnou”. Náš tím vyskladá BAF BOX tak, aby vyhovoval Vášmu psíkovi čo najviac 🙂

BAF BOX je akýmsi tajomstvom, no archív nášho Baf Boxu nájdete na domovej stránke úplne dole 🙂 Keďže naši BAFoši sú tým najlepším ukazovateľom, archív boxov môžete taktiež nájsť na našom instagrame @bafbox_slovakia , pravidelne sem pridávame fotky našich zákazníkov s BAF BOXOM.

 

Pokiaľ ste si domov priniesli šteniatko, neváhajte mu dopriať nádielku kvalitných pamlskov a hračiek z BAF BOXU, pre šteniatka odporúčame BAF BOX pre malé psíky, vzhľadom na veľkosť produktov v boxe.

Áno môžete, nedávno sme na náš e-shop pridali možnosť, doplniť si aktuálny box. Môžete si tam vložiť, hračky, pamlsky alebo aj známku s menom Vášho psíka. Tieto kroky môžete podstúpiť v košíku.

Je to jednoduché, box si vyberiete na základe váhy Vášho psíka. Boxy sú prispôsobené tak, aby psík dostal to najlepšie a samozrejme to, čo sa mu najviac hodí. Táto otázka bola už od začiatku jedná z najdôležitejších, vzhľadom na spokojnosť nášho zákazníka sme museli tento krok premyslieť čo najlepšie. Počas nášho pôsobenia, sme ešte neobdržali feedback na zle “odhadnutý” box.

U nás v BAF BOXE sa stalo predplatné veľmi obľúbeným, predplatné so sebou nesie výhody ako napríklad, dopravu úplne zadarmo, nižšiu cenu a v niektorých z predplatných jeden BAF BOX zadarmo. Na začiatku zaplatíte za celé predplatné a počas predplatného obdobia sa už o nič nestaráte, predplatné expedujeme vždy v polovici mesiaca. Veľkosť boxu si môžete počas tohto obdobia kedykoľvek zmeniť.