Aktuální téma: Velikonoce

Ako vznikol BAF BOX?

Snáď už veľa z Vás vie, že BAF BOX je brand ktorý sa snaží priniesť do sveta štvornohých miláčikov radosť v podobe eco recyklovateľného balíčka, plného pamlskov, ktoré bežne človek nezoženie, hračiek s príbehom, starostlivosti o psíka a koniec koncov aj niečo pre majiteľov.

BAF BOX dostal prvú podobu koncom roka 2018. Pôvodnou myšlienkou zakladateľov bolo obdarovať ich vlastného hafana niečim jedinečným, niečim, čo psík nedostáva každý deň. Skokánsky mostík pre tento projekt boli samozrejme chovateľské potreby BAF, ktoré stoja za týmto celým projektom.

Už od začiatku bolo jasné, kto bude distribútorom obsahu, ktorý poputuje do BAF BOXU.
Po prvom balíku, bez loga na boxe a baliacich materiálov pre nášho hafana, ktorý balíček od radosti roztrhal v maximálnej rýchlosti, aby sa tak čo najrýchlejšie dostal do balíčka, sme zistili, že vieme psíkom ponúknuť niečo, čo na Slovensku nenájdete.

Pamlsky pre psíkov, ktoré nie sú bežne dostupné v kamenných prevádzkach, strong hračky pre psíkov, niečo, čo nekupujete svojmu hafanovi každý deň.

Nemôžeme vynechávať starostlivosť o ňufák, zuby a oči, pomôcky pri pechádzkach a nádych lásky k týmto nevinným stvoreniam v podobe osobitného pozdravu.

BAF BOX sme tak rozdelili podľa veľkosti psíka, malé psíky dostanú BAF BOX „S“, stredné psíky „M“ no a tie veľké balíček o veľkosti „L“. Rovnako sa vieme popasovať s akoukoľvek alergiou, zatiaľ sme vyhoveli každému zákazníkovi.

Cez rok odosielame jednorázove balíky, ale aj predplatné. Špeciálne boxíky odosielame cez vianoce, valentín alebo veľkú noc.

„Chceli sme ľudom ušetriť čas aj peniaze a ponúknuť im výhodnejší a komplexný nákup a zážitok v jednom, za férovu cenu“.

Nápad za „labku“

Ale ako udržať priazeň zákazníkov? No jasne! Nie je to síce jednoduché, ale kvôli tomu sme BAF BOX! Každý mesiac náš tím vyberie nový obsah, každý mesiac nadobúdame nových distribútorov a výrobcov a dokážeme tak odosielať stále niečo nové.

Tie najkvalitnejšie pamlsky, hračky a výrobky zo Slovenska, Česka, Nemecka, Talianska, Španielska, Francúzska sa stali súčasťou BAF BOXU už od začiatku.

BAF BOX sa uberá vlastným smerom a tak onedlho predstavíme tématické balíčky, ktoré budú plné filmového, rozpravkového ale aj showbiznisového sveta! Rovnako sa BAFoši môžu tešiť na naše vlastné pamlsky.

S BAF BOXOM nepreplatíte!

BAF BOX odosielame aj do Českej republiky s dopravou úplne ZADARMO! Inak to nie je ani na Slovensku, každý mesiac vymýšlame nové akcie pre BAFošov v podobe promo-kódov atd.

Cena BAF BOXU je nastavená tak, aby sme mohli niečo odovzdať aj útulkačom v regióne.
Výhodou nášho BAF BOXU je to, že pri nákupe v obchode za cenu BAF BOXU dostanete oveľa menej a v nižšej kvalite. Pri rozbaľovaní pochopíte, že je jednoduchšie urobiť zopár klikov na našom e-shope a kvalitnú, neopozeranú nádielku maškŕt, hračiek a doplnkov máte detailne a kreatívne zabalenú o malú chvíľu pred dverami!

„Radosť psíkov pri rozbaľovaní BAF BOXU je neopísateľná, každý ma ten svoj spôsob rozbaľovania a najviac nás bavia videá a fotky zákazníkov“

Kde vzniká BAF BOX?

S našim BAF BOXOM sme postupne museli hľadať nový priestor, každým mesiacom nám pribúda viac a viac rozvŕtených chvostíkov. Do dnešného dňa je to niekoľko tisíc BAF BOXOV a tak BAF BOX postupne rozširujeme, momentálne to celé vzniká v priestoroch chovateľských potrieb a extérnom sklade, BAF BOX zabalíme, overíme správnosť objednávky a „šup“ s ním do kuriérskeho auta.

Tak a to je na dnes všetko, ďakujeme Vám za každú jednu fotku, video alebo recenziu. Snažíme sa tvoriť príbeh a dodávať tak psíkom a ich majiteľom radosť.

Facebook
Email
WhatsApp