Aktuální téma: Velikonoce

Keďže sme prišli s nápadom ukázať novým, ale aj terajším zákazníkom, čo náš box obsahuje, nižšie si môžete prezrieť prehľad Júnovej nádielky Baf Boxu. V mesiaci Jún sme si pre našich zákazníkov pripravili kvalitné pamlsky, zvieracie hračky pre psíkov a pre najmenšie plemená sme zaradili opäť do boxu hodvábny vankúšik so zvukom, vzhľadom na veľký dopyt.

Predstavíme Vám osobitne 8 najlepších produktov mesiaca Jún .Ako prvý produkt sme vybrali pamlsky Acana free run duck s vynikajúcim obsahom mäsa a s neodolateľnou arómou.
Značku Acana sme prvý krát zaradili do nášho boxu a musíme povedať, že mala obrovský úspech.

Druhou “hviezdou” v poradí sú pamlsky Bosch fruitees jablko a hydina, ktoré neobsahujú ani štípku cukru a tuku. Stali sa obľúbenou pochúťkou pre malé psíky. Tieto pamlsky si zamiluje aj Váš Yorkshire.

Francodex? Áno, vidíte správne. Baf Box sa vyznačuje kvalitnými výrobkami pre psíkov a preto sme zaradili do boxu anti stresové pamlsky omega, ktoré obsahujú hromadu vitamínov.

Keďže musíme niekedy staviť aj na klasiku, rozhodli sme sa v Júnovom boxe poštekliť chuťové poháriky veľkým plemenám s pamlskami od Brit Care a to konkrétne s Brit beef real fillets. Sú to sušené hovädzie kúsky s ktorými to ale netreba preháňať a brať ich ako doplnok stravy v bežnom dni psíka, aj keď pri “prosiacich” očkách je to niekedy ťažké 🙂

Ako posledné medzi pamlskovou armádou nemôžu chýbať pamlsky Duvo+ ktoré si zákazníci chválili najviac ( máme na mysli štvornohé stvorenia ) pečeňové pamlsky pre psa, efektívne pri výcviku s výbornou arómou.

Tak a prechádzame na hračky, plyšový lev s diskom bol asi najlepšou voľbou pre stredné psíky.

Táto strong činka je pre poriadneho siláka, dokonca by sme mohli povedať, že je vhodná aj pre väčšie plemena, ale hračky pre stredné plemena tento mesiac vyhrali a to úplne!

Áno, áno, áno! Potlesk pre návrat hodvabného vankúšika pre malé plemená. Skvelý spoločník na hranie ale aj do pelieška.

 

Tak a sme na konci, ak sa chcete stať aj Vy súčasťou Baf Boxu a odhaliť jeho tajomstvá, neváhajte sa k nám pridať na našom webe

*Produkty pre alergikov sa môžu líšiť

 

Facebook
Email
WhatsApp