Aktuální téma: Velikonoce
Opäť je tu koniec mesiaca a my Vám prinášame prehľad produktov, ktoré sme najčastejšie vkladali do Baf Boxu počas mesiaca Júl. Nižšie v tabuľke si môžete prezrieť produkty podľa veľkosti boxu, taktiež sme si pre Vás pripravili  TOP8 produktov za mesiac Júl

Nižšie Vám predstavíme TOP 8 produktov mesiaca Júl

Ako prvý produkt Vám chceme predstaviť pamlsky od značky Wanpy z U.S.A distribúcie, tieto pamlsky z diviny sú novinkou v Baf Boxe a môžeme povedať, že mali ohromný úspech, taktiež sme obdržali príchute kačky, hovädzieho mäsa a kuraciny.

Druhá najlepšia mlska pre psíkov mesiaca Júl sa stáva Brit Training “S” . Tieto aromatické pamlsky pomôžu udržať pozornosť každého loptoša a o kvalite sa zrejme nemusíme baviť. Za nás 10/10 bodov 🙂

Tretím adeptom na TOP produkt mesiaca Júl sa stávajú pamlsky Profine crunchy cracker. Profine prišiel s novinkou a táto lahôdka z diviny nemohla v Baf Boxe chýbať. Pamlsky pre Vášho psíka z diviny obsadili tretie miesto.

Štvrté miesto prenecháme tento krát maškrtám od Woolf a to rabbit chunkies, tieto kvalitné pamlsky častokrát tvoria súčasť Baf Boxu, nie len kvôli ich popularite, ale hlavne kvôli kvalite a chuti, ktorú Váš psík dokáže oceniť.

Mnoho z Vás už tento produkt vyskúšalo a práve kvôli pozitívnym ohlasom, sme pridali čokoládu Duvo+ do boxu aj tento mesiac, no s inou príchuťou. Tieto čokoládky dodávame aj v príchuti : losos, kuracie mäso, arašidové maslo.

Ako prvú hračku Vám predstavíme dentálnu strong kosť od značky Sumplast, je výborná na čistenie zubnej skloviny u psíka, ale zároveň aj ďasien. Medzi špice kosti môžete vložiť pamlsok, pre väčšiu zábavu.

Plyšové prasiatko so zvukom, od značky Petnova zožalo úspech a tak sme sa rozhodli, zaradiť ho medzi TOP 2 hračky mesiaca Júl.

Tento mesiac sme taktiež zaradili do predaja kostičku s menom psíka v hodnote 3,50€. Kostička je vyrobená z hrubšieho PVC materiálu a je tak vode odolná.

Na dnešný archív mesiaca Júl to bude všetko, tešíme sa Vašej podpore a ďakujeme, že môžeme rozosielať radosť aj vďaka Vám!

*Produkty pre alergikov sa môžu líšiť

Facebook
Email
WhatsApp