Aktuální téma: Velikonoce

Augustový archív Baf Boxu

Ako každý mesiac, tak aj v mesiaci August sme si pre Vás pripravili prehľad najčastejších produktov v našom boxe počas tohto mesiaca, samozrejmosťou bude aj TOP 8 produktov za mesiac August, tak poďme nato! 🙂


Nižšie Vám predstavíme TOP 8 produktov mesiaca August.

1.

Prvým produktom sú pamlsky, od Slovenského výrobcu Biofer. Pamlsky feda sú obsiahnuté vyšším percentom proteínu a  zároveň pestrecom mariánskym. Pamlsky sú taktiež dentálnym pomocníkom a Vášmu psíkovi určite budú chutiť.

2.

Ako druhý produkt sme vybrali pamlsky Woolf botanicals, tento krát sme vsadili na istotu a zároveň na nezvyčajnú kombináciu rýb, rias a tymianu.

3.

Tretím hrdinom mesiaca sa stala pasta od Trixie, do boxu sme ju vkladali v príchuti mäty alebo šunky. V prípade problémov Vášho psíka, je skvelým pomocníkom, ak svojmu psíkovi dávate lieky, môžete pastu naniesť na tabletku a psík by mal reagovať lepšie na jej konzumáciu.


4.

Číslo štyri obsadili pamlsky od Carni Love “quail” tieto pamlsky neobsahujú žiadne obilniny a sú skvelým príkladom kvality, Carni Love sa stalo súčasťou Baf Boxu už od začiatku.

5.

Našou ďalšou novinkou sú pamlsky od Slovenskej distribúcie pod názvom Nature’s protection lifestyle , tento krát sme vybrali kačaciu príchuť. Na tieto pamlsky sme dostali skvelé ohlasy

6.

Hračky od Jk animals sú vždy zaujímavé, tento krát, sme pre najmenších loptošov pridali do boxu rôzne zvieratka tohto štýlu, ale aj rôzne iné postavičky, najzaujímavejšia bola ale koala so zvukom.

7.

Kto je kráľom džungle? Medveď alebo Lev? Samozrejme je ním Lev, ale u nás kraľuje Barry King, medveď, ktorý predvádza úžasné hračky v super kvalite, tento strong disk bol súčasťou boxu v Auguste, ako aj ďalšie výrobky od tejto značky, ktoré boli strong korytnačky v boxe “S” a “M”. Tieto interaktívne hračky, zabavia Vášho psíka na dlhý čas a taktiež sú nápomocné pri tréningu.

8.

V Baf Boxe nemáme radi len psíkov, ale aj rôzne iné zvieratká. Mohli ste sa častokrát presvedčiť, že obsah našich boxov veľakrát tvoria práve zvieratká, výnimkou nebude ani tento plyšový bobor od značky Petnova.

Ďakujeme za Vašu pozornosť, zároveň by sme radi upozornili na nové boxy, ktoré budú dostupné už v mesiaci September, pôjde o jesennú nádielku, keďže tú letnú sme už nepredstavovali, urobíme tak v jeseni a to poriadne 🙂

*Produkty pre alergikov sa môžu líšiť