Recenze spokojených hafánů

Podívejte se, co říkají spokojení majitelé pejsků o našich BAF BOXech

Čísla mluví za vše

0 %

Spokojení zákazníci

0

Šťastné pejsky

0 %

Opakovaných objednávek

0

Průměrné hodnocení

Recenze od zákazníků

    "Dobrý den, děkujeme ještě jednou za pěkný balíček, pamlsky nám chutnají, určitě budeme objednávat další!"
    Linda L.
    "Dobrý den, došel nám Bafbox a náš Sally si ho hned oblíbil. Děkujeme velmi pěkně! Posíláme i fotku"
    Soňa Ch.
    "Dobrý den. Posíláme zpětnou vazbu na skvělý dárek pro naši Megginu. Děkujeme, dárek se Meggine moc líbí ❤ děláte pejskům radost a my jsme za to vděční! Určitě budeme nadále objednávat z BAF BOX a dále doporučovat. Hezký den :)"
    Jakub G.
    "Děkujeme za super balíčky, moc se těšili, určitě objednáme i příště"
    Rebeka F.
    "Děkujeme pěkně, dnes máme narozeninovou oslavu a box od Vás měl největší úspěch!"
    Emma K.
    "Dobrý den, děkujeme pěkně za Baf Box, udělal nám velkou radost. Teo se velmi těšil a já s ním"
    Majka S.